Vítejte na mém portfoliu

aktuality sledujte na sociálních sítích :)

Fotograf, Retušér a Grafický designer
Stanislaw Machaczek
Jsem kreativní fotograf s více jak desetiletou praxí.Mou hlavní doménou, které se věnuji od počátku, je portrétní fotografie. Portréty jsou způsobem, jak vyjádřit náš vnitřní svět. Do fotografií vnáším jakési tajemno a nevysvětlitelnost. Rád experimentuji s temnými tóny a siluetami. Mé práce můžou být považovány za kontroverzní, ale vždy se snažím zachovat respekt a důstojnost portrétované osoby. Moji klienti oceňují můj smysl pro detail a schopnost zachytit jejich podstatu na každé fotografii.  S dlouholetými zkušenostmi v oboru jsem vypiloval své řemeslo a nadále posouvám hranice tradičního portrétování.
Nabídka služeb
"Mohu nabídnout bohatou zkušenost v oboru tvůrčí fotografie a grafického designu." 
Spolupráce s firmami mne přiměla věnovat se různým odvětvím fotografických služeb, od fotografování portrétu, reklam, produktů, reportáží, architektury, až po řízení celých projektů a jejich následné postprodukci a požadavkům na míru. 
Objednávky
Jak se objednat?
Objednávat se můžete přes email smachaczek@gmail.com nebo přes kontaktní formulář. Veškerou korespondenci vyřizuji přes zde uvedené kontakty. Aktuální volné termíny vám obratem zašlu na vyžádání.
Ceny služeb
Ceny všech služeb jsou pouze orientační.

Jelikož není možné přesně stanovit ceník, protože se projekt od projektu vždy liší. Přesnou kalkulaci stanovuji u zakázek individuálně dle požadavků klienta na míru. (Něco zabere podstatně více času, něco podstatně méně, apod.)  

Portrétní fotografie pro nekomerční účely
od 400,- Kč / fotka  (minimum pro objednání je 5 fotek)

Reklamní, produktové a portrétní fotografie pro komerční účely
od 800,- Kč / hodina práce.

Grafické a retušérské služby na dotaz.
Obchodní podmínky
Obchodní podmínky – platné od 1.1.2019
Stanislav Macháček
MACHACZEK.CZ
IČO: 05884977
Nejsem plátce DPH.

zpět nahoru