Fotograf, Retušér a Grafický designer
Stanislaw Machaczek
Jmenuji se Stanislav Kolinger Macháček. Fotografie a design jsou mou vášní, která mě provází již mnoho let. Během své kariéry jsem měl příležitost spolupracovat s významnými firmami, jako jsou Canva, Preciosa Lighting, stejně jako s mnoha dalšími firmami i jednotlivci, kteří hledají jedinečná a kvalitní vizuální řešení.

Specializuji se na portrétní, produktovou a reklamní fotografii, tvorbu vizuálních příběhů a grafický design. Každý projekt beru jako unikátní výzvu, do které vkládám maximální úsilí a kreativitu. Mé bohaté zkušenosti s různými typy klientů mi umožňují přizpůsobit se a poskytnout řešení přesně na míru.
Sleduji nejnovější trendy a technologie, včetně generativní AI, spolupracuji s odborníky na 3D, marketing a video-produkci. Tento moderní a komplexní přístup zaručuje, že každý projekt bude nejen vizuálně atraktivní, ale také efektivní a inovativní.

Mým cílem je přinést do vašeho projektu nejen své dovednosti a know-how, ale také nadšení a kreativitu, které mě v práci naplňují. Věřím, že právě tento zápal a osobní přístup budou cenným přínosem pro vaši firmu či projekt.

Těším se na možnost spolupráce a na to, že společně vytvoříme něco mimořádného.

S úctou,
Stanislav Kolinger Macháček
Obchodní podmínky
Obchodní podmínky – platné od 1.1.2019

Stanislav Macháček
MACHACZEK.CZ
IČO: 05884977
Nejsem plátce DPH.

Objednáním služby souhlasíte s přijetím těchto podmínek a jste srozuměni s ostatními informacemi. Objednání je závazné v okamžiku odsouhlasení termínu focení klientem i fotografem, objednací doba se odvíjí od aktuální vytíženosti. 
Ceny všech služeb jsou vždy přesně kalkulované na daný projekt viz objednávka a splatné v den focení hotově, pro firmy do 14 dnů od vystavení faktury. 
Fotografie obdržíte vždy pouze již produkované (upravené), není možné požadovat neupravené originály! Vyhrazuji si právo výběru fotografií dle mého vlastního úsudku.V případě zpoždění není možné následně prodlužovat váš rezervovaný čas a nezodpovídám pak za sníženou kvalitu fotografií v důsledku zpoždění vzniklého stranou zákazníka. Vlastní vzhled a nespokojenost s ním spojená není důvod k reklamaci fotografií. Nespokojenost s fotografickým stylem, či výběrem fotografa, není důvodem k reklamaci. Fotografie předávám v digitální podobě přes email, pokud není jiná dohoda. Fotografie poskytuji upravené cirka do 14 dnů od focení dle vytíženosti.  Vyhrazuji si právo na zálohu a to ve výši 50% za rezervaci termínu.  
Změna a zrušení termínu. V případě, že onemocníte nebo se dozvíte, že máte být někde jinde, akceptuji jakýkoli důvod minimálně týden předem a následně se můžeme domluvit na náhradním termínu. Pokud zrušíte focení den předem, omlouvám pouze zdravotní důvody, jiné neakceptuji a další termín nenahradím. Termín je možné nahradit pouze dvakrát, ať už je důvod jakýkoli. V případě zrušení v den focení si účtuji storno poplatek 50% z ceny focení.

Autorská práva
Všechny uveřejněné fotografie a texty zde a na dalších souvisejících stránkách mé osoby podléhají autorskému právu! Zákazník může bez svolení šířit a rozmnožovat fotografie bez souhlasu pouze pro osobní účely. Pro komerční a jiné účely všech uvedených předmětů je v daném případě vyžadován písemný souhlas. Nakládáním s fotografiemi jiným než uvedeným způsobem se dopouštíte porušení autorského zákona, přestože při použití fotografie uvedete autora. Při porušení těchto podmínek učiní autor příslušné právní kroky bez výjimky. Užití díla se rozumí jakékoli nakládaní s dílem, např. jeho rozmnožování, rozšiřování, vystavování a další.
zpět nahoru